Angliški mediniai langai

 Langų ir durų tipai 

 

1.Pakeliami langai (Sash windows)

 

Pakeliami (sash windows) langai yra gaminami taip, kad atitiktų jūsų reikalavimus. Pakeliamus langus gaminame keturių tipų: Sach Spring, Sach Box, Sach Supertilt System ir Sash Pivot. Sash langai yra lengvai valdomi, sandarūs ir yra apsaugoti nuo barškėjimo. Langai gaminami iš pušies, arba ąžuolo medienos. Langai dažomi  Rhenocoll (Vokietija)  medžiagomis bet kuria RAL spalva, arba pusiau skaidria danga.Sash tipo langus kaustome kokybiškais Didžiosios Britanijos firmos „ Pickard“ apkaustais.

 

 

2. Atidaromi į išorę langai (Casement windows)

 

Atidaromi langai į išorę gaminami dviejų tipų: Casement Flush, arba Casement Stromprof.  Esminis skirtumas tarp šių dviejų tipų langų yra tai, kad Casement Fluch langų varčios yra be užkarpų, o Casement Stormprof langų varčios yra su užkarpa ir storesnės. Casement Stormprof langai dažniausiai montuojami į pastatus, kurie stove stipriai vėjuotose vietovėse. Casement langai gaminami iš pušies, arba iš ąžuolo medienos.

 

 Sach ir Casement langus stikliname dviejų stiklų paketais, iš kurių vienas su selektyvine danga (kaip standartas). Stiklai gali būti grūdinti, laminuoti, o stiklas naudojamas lyderiaujančių stiklo gamintojų: Saint Gobain arba Pilkington.

 

3.Slankiojančios durys, sulankstomos durys (HS Door, Folding Door)

 

Šiuolaikinės slankiojančios HS tipo terasos durys – idealus sprendimas stiklinti išėjimams į balkonus ir terasas. HS tipo terasos durų unikali konstrukcija leidžia duris gaminti didelių gabaritų, o atidaroma dalis gali būti net iki 3500 mm. pločio ir iki 2500 mm. aukščio. Šių durų slenkstis yra beveik plokščias ir vaikščioti iš patalpos į lauką, visiškai netrukdo. Priklausomai  nuo kliento pageidavimų, HS durys gali būti nuo dviejų iki keturių durų elementų viename bloke. HS durų 78 mm. storio  rėmas ir trijų stiklų paketai su dviem selektyviniais stiklais garantuoja puikias tokio gaminio šilumos laidumo charakteristikas: šilumos laidumo koeficientas U=1.00 W/m2K.

Norintys paprastai atidaromų durų, su galimybe atidaryti kelias varčias vienu metu - gali rinktis sulankstomas duris.

 

 

Mūsų gamybinė bazė leidžia mums gaminti bet kokios formos ar dydžio langus: apvalius, arkinius ar antikinio tipo langus su ornamentais. Dizainas priklauso nuo kliento poreikių.

vivacolor logo tikkutila logo alcro logo Rhenocoll logo