Dažai

Viva color

Vivacolor dažai

VIVACOLOR – tai suomių  TIKKURILA koncernui priklausantis dažų prekinis ženklas.

VIVACOLOR dažai gaminami Estijoje nuo 1992 metų, panaudojant visą ilgalaikę TIKKURILA įmonės patirtį dažų gamyboje, kuri siekia jau 150 metų. VIVACOLOR dažai stiprūs savo kainos ir kokybės santykiu, dideliu produkcijos asortimentu, bei plačiu spalvinės gamos spektru.

Visą VIVACOLOR ir statybinių TIKKURILA produktų asortimentą, panaudojimo sritis ir techninę informaciją rasite paspaudę šią nuorodą: plačiau

Tikkurila

Tikkurila dažai

 TIKKURILA koncernas gamina statybinius ir pramoninius dažus. Statybiniai dažai skirti buitiniams vartotojams ir statybinėms organizacijoms. Pramoniniai dažai skirti baldų, langų, durų, metalo konstrukcijų, transporto priemonių gamintojams.

Visą pramoninių TIKKURILA dažų asortimentą, panaudojimo sritis ir techninius duomenis rasite paspaudę šią nuorodą: plačiau

Alcro

Alcro dažai

 ALCRO - tai aukščiausios kokybės ekologiški dažai, pažymėti Europos Sąjungos EKO ženklu, šiaurės šalių ekologiniu ženklu „Baltoji gulbė“.  Dažai ALCRO pažymėti ir Švedijos astmos ir alergijos asociacijos ženklu. Ženklu pažymėtais dažais išdažytos patalpos saugios ir alergiškiems žmonėms. Žvelgiant į ateitį, toliau ieškoma sprendimų, saugančių gamtą ir neskatinančių klimato kaitos. ALCRO jau dabar yra šios srities lyderė ir toliau nenuilstamai dirba, kad produktai būtų dar ekologiškesni, tiktų atšiaurioms klimato sąlygoms ir reikliam vartotojų skoniui.

Plačiau


Helios dažai

UAB Himėja- HELIOS GROUP dažų platintojas Lietuvoje. Platinamos medienos pramonei skirtos dangos ir miltelinės pramoninės dangos.

Helios Grupė savo veiklą pradėjo jau 1924 metais ir šiuo metu yra tarp dešimties didžiausių Europos dažų gamintojų. Turėdama 14 gamyklų, 145,000 m2 gamybos plotą ir  30 savo pardavimo atstovybių įvairiose Europos valstybėse, Helios Grupė tiekia dažus ir su dažymu susijusius techninius sprendimus daugiau nei 15.000 klientų daugiau nei 60-yje pasaulio šalių.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

R&D ( tyrimai ir vystymas) Helios Grupėje yra labai stiprūs ir organizuoti, sutelkti vienoje moderniausių R&D laboratorijų.  Laboratorijos pilnai aprūpintos pažangiausiomis technologijomis, o “Know-How” yra reguliariai dalinamasi tarp ekspertų aukščiausiu lygiu. Helios Grupė supranta inovacijų svarbą visose mūsų veiklos srityse, todėl skatina mokslinius tyrimus, mokymus, švietimą ir žinias, siekdama sukurti novatorišką darbo aplinką, kur gimsta inovatyvios ir pažangios dažų sistemos.

GERBIANT APLINKĄ

Helios Grupė griežtai laikosi Europos ir Pasaulinių įstatymų, reikalaujančių švaresnių ir aplinką tausojančių technologijų įdiegimo. Kuriant naujus pažangius produktus, grupė laikosi darnaus vystymosi principų, tokių kaip energijos suvartojimo ar poveikio aplinkai mažinimas.

Nuoroda: http://www.helios.si/slo

 


Rhenocoll dažai

 

vivacolor logo tikkutila logo alcro logo Rhenocoll logo