Valstybes kamuoliukai.

Arba kad nesupranta, apie ką kalbama. Daugiau nuotraukų 1 Lrytas. Tais metais iš Indijos į nedidelį Anglijos miestelį Badmintoną grįžo hercogas Bofortas ir parsivežė rakečių ir kamuoliukų su plunksnomis. Kaip ir daugelio kitų sporto šakų, golfo žaidėjai nuolat ieško kaip savo sportą galėtų paversti pranašesniu, o dėl to ir buvo pradėti naudoti kamuoliukai su įdubimais.

Lietuvoje golfas nėra toks populiarus kaip krepšinis, tačiau greičiausiai visi yra matę golfo kamuoliuko bent nuotrauką — ir yra pastebėję, kad golfo kamuoliukas nėra lygus: pažvelgus iš arčiau, matoma daugybė įdubimų.

Kaip is tikruju padidins jusu nari Prietaisas, skirtas padidinti nariu atsiliepimus

Kodėl taip yra? Golfo kamuoliukas nėra lygus: pažvelgus iš arčiau, matoma daugybė įdubimų. Daugiau nuotraukų 1 Lrytas.

Kaip LOTERIJOS IŠPLOVĖ lietuvių smegenis

Tačiau golfą žaidėjai pastebėjo, kad senesni kamuoliukai, kurie turi įlinkimus, įdubimus ar įpjovimus, skrenda toliau. Golfo kaip tikriausiai ir bet kurios kitos sporto šakos žaidėjai nuolatos ieško pranašumų, todėl jie ėmė naudoti senus golfo kamuoliukus — ir tokie kamuoliukai tapo tarsi standartu.

Klaida gaunant duomenis. Pabandykite dar kartą Žiūrėti plačiauRodyti mažiau Būtini Būtini slapukai reikalingi, kad svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos bent minimaliomis funkcijomis: ją naršyti, sutikti ar nesutikti su slapukų naudojimu.

Tam tikrose situacijose turbulentinis paribio sluoksnis sumažina pasipriešinimą, dėl ko kamuoliukas nuskrieja toliau. Jei domitės aerodinamika, tada žinote, kad aplink objektą būna dviejų tipų oro tėkmė: laminarinė ir turbuletinė.

Jusu vaikino nario matmenys priartinkite mane, kiek kainuoja

Laminarinė tėkmė turi mažesnį pasipriešinimą, tačiau ją veikia kitas reiškinys, vadinamas separacija. Kai įvyksta laminarinio paribio sluoksnio separacija, pasipriešinimas ženkliai išauga — kadangi oro tarpuose atsiranda sūkuriai.

Kaip padidinti rames varpa Kaip padidinti rames varpa

Turbulentinė tėkmė iš pradžių turi didesnį pasipriešinimą, tačiau geresnį Valstybes kamuoliukai, dėl ko yra atsparesnė separacijai. Tad jei objekto forma yra tokia, kad lengvai iššaukia separaciją, tada geriau, kad paribio sluoksnį veiktų Valstybes kamuoliukai nors ir šiek tiek išauga pasipriešinimas — kad padidėtų sukibimas ir sumažėtų sūkurių Valstybes kamuoliukai tai reiškia, kad ženkliai sumažėja pasipriešinimas.

Taigi, įdubimai ant golfo kamuoliuko turbuliuoja jo paribio sluoksnį.

Sekso narys erekcijos metu Kaip padidinti varpos patarimus

Taigi, įdubimai ant golfo kamuoliukų yra dirbtinis ir simetriškas būdas sukurti turbulenciją paribio sluoksnyje, kurią sukuria natūraliai atsiradę įdubimai ir įlinkimai.