Didziausi nariai

Jis mokėjo už biuro ir kompiuterinės technikos nuomą, viešosios informacijos rengėjų paslaugas, transporto nuomą ekskursijai į Seimą, pirko gėlių, kanceliarinių prekių. Šis politiką apskundė teismui dėl padarytos žalos reputacijai, kai V. Šių gyventojų deklaracijų išrašų duomenys ir paskutinių kalendorinių metų deklaracijų patikslinti duomenys kasmet bus paskelbiami iki spalio 1 dienos. Tuo metu jie buvo populiarūs kaip niekada.

VIENUOLIKA +1: Latvių analizė, kineziterapeuto užduotis ir stadiono apžvalga

Rinkimų prognozes jaukia nesibaigiantys korupcijos skandalai Didžiausi pokyčiai Pagal grynojo turto pokytį eurais pirmauja Eugenijus Gentvilas — jo grynasis turtas išaugo Didžiausią įtaką padarė nekilnojamojo turto vertės pokyčiai — pastatų vertė išaugo nuo tūkst. Eur iki tūkst. Eur, o žemės — nuo tūkst. Seimo narys neturi paskolų.

Nemažai klaidų

Antroje vietoje grynojo turto pokytį skaičiuojant eurais yra Stasys Brundza pokytis Eur iki 0,6 mln. Seimo narys kelių transporto priemonių turėjo už Anot p.

Didziausi nariai

Brundzos, pradžioje kolekcija buvo perduota muziejui ir jau muziejus ėmėsi pardavinėti automobilius. Trečioje vietoje - Kęstutis Glaveckas pokytis Glavecku VŽ susisiekti nepavyko.

Didziausi nariai

Grynojo turto pokytį skaičiuojant procentais pirmauja buvęs liberalas Eligijus Masiulis — jo grynasis turtas išaugo nuo Eur iki 8.

Tokius mažus skaičius gauname įskaičiavę Nemažai klaidų Įsigaliojus Lietuvos gyventojų turto deklaravimo įstatymo GTDĮ 10 straipsnio 3 ir 4 dalių pakeitimams, VMI savo svetainėje skelbia politikų ir kai kurių tarnautojų turto deklaracijų duomenis.

Didziausi nariai

Šių gyventojų deklaracijų išrašų duomenys ir paskutinių kalendorinių metų deklaracijų patikslinti duomenys kasmet bus paskelbiami iki spalio 1 dienos. Viešinami deklaracijų duomenys tik asmenų, išvardytų Gyventojų turto deklaravo įstatymo 10 straipsnio 2 dalyje — iš viso paskelbta per Apie gyventojų, tarp kurių mokėtojų duomenys turi būti skelbiami viešai, vis dar nėra pateikę turto deklaracijų.

Praėjusią savaitę VMI buvo identifikavusi dar klaidingų deklaracijų: neteisingai nurodytos darbovietės, vietoj eurų įrašytos sumos litais ir kt.

Didziausi nariai

Iš viso VMI sulaukė per Rizikingų Didziausi nariai VMI turto ir pajamų deklaracijų duomenis naudoja vertinant mokesčių mokėtojų rizikingumą, tačiau jie yra tik maža dalis informacijos, pagal kurią nustatoma, ar gyventojas tinkamai vykdo mokestines prievoles.

VMI turi kur kas daugiau informacijos, nei skelbiama viešai ar nurodoma deklaracijose: duomenys gaunami iš trečiųjų šaltinių, užsienio valstybių ir t.

Didziausi nariai

Visų Lietuvos gyventojų mokestinio rizikingumo analizę VMI atlieka kasmet. Per m.

Didziausi nariai

VMI su gyventojais Didziausi nariai 6. Eur papildomai mokėtinų sumų metais VMI atliko per 10 tūkst. FA kontrolės procedūrų, nustatė apie 17 mln. Eur nesumokėtų mokesčių.