Nauja valstybe

Tai tokios valstybės, kurios elgiasi kaip nepriklausomos, bet negali dalyvauti tiesioginiuose diplomatiniuose santykiuose su kitomis valstybėmis, o to priežastis pagrinde ta, kad dauguma egzistuojančių valstybių paprasčiausiai to nenori. Remdamosi Sylando pavyzdžiu, kelios mikronacijos įsikūrė ir tokiose šalyse kaip Australija, Danija ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Įkurti naują valstybę Spausk ir žiūrėk laidą apie valstybingumą! Vadovai tokiu atveju kai kada gali būti renkami tų neva piliečių tarpe, jie kuria simboliką, išlaiko valstybės oficialius tinklalapius. De fakto egzistuojančios — tokios netikros valstybės yra panašiausios į tikras ar bent jau nepripažintas valstybes. Sukurtos lavinti vaizduotei — šio tipo valstybės dažnai sukurtos menininkų ar šiaip žmonių, norinčių sukurti naują pasaulį, sukurti knygos visatą ar tiesiog naują valstybe.

Koordinatorius mano, kad referendumas vyks taikiai.

2 dydzio nariai

Anot G. Rampollos, balsavimas truks net dvi savaites, nes kai kuriems gyventojams dėl geografinių sąlygų sunku pasiekti balsavimo punktus. Norint prisitaikyti, reikalingas lankstumas.

Normalus nariu dydziai per 17 metu

Nauja valstybe Bugenvilyje prasidėjo praėjusio amžiaus 9-ojo dešimtmečio pabaigoje, kilus konfliktui dėl didžiulės atviros vario kasyklos Pangunoje. Bugenvilio saloje esanti kasykla generavo milžiniškas pajamas PNG, bet daugelis vietinių manė, kad negauna iš to jokios naudos, ir piktinosi, kad kasykla teršia aplinką ir trikdo jų tradicinį gyvenimo būdą.

Kūrybingumo mokykla. Įkurti naują valstybę

Kasykla buvo uždaryta ir iki šiol neveikia. Manoma, kad ji galėtų tapti pajamų šaltiniu Bugenviliui, jei regionas paskelbtų nepriklausomybę.

Kaip suzinoti vaikino nario dydi

Pilietinis karas truko dešimtmetį. Taikos sutartimi taip pat buvo sutarta parengti ginklų sunaikinimo planą ir iki nepriklausomybės referendumo suteikti regionui didesnę autonomiją.

Pasak JT koordinatoriaus G. Rampollos, tai vienas iš nedaugelio taip ilgai galiojančių taikos susitarimų pasaulyje.

Nario dydis Kaip suzinoti zmogaus dydi

Pareigūno manymu, jis galėtų tapti sėkmės Nauja valstybe, jei po referendumo ir tolesnių derybų būtų pasiektas visiems priimtinas rezultatas.