Mediniai euro langai


Langai-durys

MEDINIAI LANGAI

Šiandien nusipirkti medinius langus – reiškia pasirinkimą sveikatos naudai, tuo pačiu neprarandant funkcionalumo. Medis – ne tik ekologiškai švari, natūrali ir kvėpuojanti medžiaga, ji taip pat efektyviai palaiko komfortišką mikroklimatą patalpoje. Medis – medžiaga, iš kurios galima pagaminti aukštos kokybės, ekologiškus, tvirtus, o specialaus apdirbimo ir komplektacijos dėka vandeniui nepralaidžius ir nepūvančius gaminius. Šiai dienai medinių langų gamybai naudojamos naujos  technologijos ir sudėtingas gamybos ciklas. Langų rėmų gamybai naudojami trisluoksniai klijuoti tąšai iš aukštos kokybės medienos.

Dažniausiai medinių langų gamybai naudojama pušies mediena. Rečiau yra naudojama maumedžio,  ąžuolo, meranti (raudonmedžio) mediena. Pušiniai langai turi visus medinio lango privalumus, ir tuo pačiu yra patys pigiausi lyginant su langų iš kitos medienos kainomis. Pušies medienos ruošiniai yra minkščiausi, dėl to juos lengviausia apdirbti. Taipogi pušies mediena gerai įgeria apsauginius impregnantus, kas suteikia gaminiams geriausią apsaugą nuo išorės poveikio. Sibirinis maumedis labiau atsparus pūvimui ir temperatūro pokyčiams. Maumedžio mediena kietesnė ir yra sunkiau apdirbama, todėl langų kaina iš tokios medienos yra aukštesnė. Ažuolo mediena yra labai kieta, todėl tai  apsunkina gamybos procesą ir didina lango kainą, bet gaminiai iš ažuolo medienos pasižymi tvirtumu, nepakartojamu estetiniu grožiu ir yra priskiriami prie elitinių. Ąžuoliniai langai idealiai tinka mūsų kaprizingam klimatui, nes ši mediena beveik  neįgeria drėgmės ir labai atspari šalčiui. Galima drąsiai sakyti, kad ąžuolinių langų kaina nėra tokia aukšta, kokia aukšta yra jų kokybė.

Pagrindinis ir svarbiausias kiekvieno medinio lango elementas – trisluoksnis, arba ketursluoksis klijuotas tąšas. Klijuotos medienos tąšas pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu ir atsparumu deformacijoms.  Medienos ruošiniai tąšo gamybai gaminami , pašalinant šakas, kitus natūralius medienos defektus (sakų maišelius) ir suklijuojant juos į vieną ištisą lentą. Tokios iš atskirų medienos gabaliukų suklijuotos lentos naudojamos tąšo gamybai. Klijuojant tris lentas į tąšą, jos sudedamos parenkant medžio struktūrą taip, kad rievių kryptis būtų skirtinga. Tokia klijavimo technologija garantuoja tąšui stabilumą ir neleidžia deformuotis. Tąšo suklijavimui naudojami specialūs drėgmei atsparūs klijai, kurie suteikia papildomą apsaugą medienai nuo gamtos poveikio.

Langai – labai svarbus ne tik funkcionalumo, bet ir estetinis interjero elementas . Nesvarbu kas bus stiklinama:  butas, užmiesčio namas, ar kotedžas, mediniai langai tinka bet kokiam stiliui ir bet kuriam interjerui, ar tai bus klasikinio stiliaus interjeras, ar retro, ar senovinis interjeras. Visuose interjeruose medis suteikia puikų vaizdą ir puikiai dera prie visų apdailos medžiagų. Naudojimo patogumui langai gali būti atidaromi, atidaromi – atverčiami, atverčiami, nustumiami į šoną. Mes siūlome platų  medinių langų  spalvų, faktūrų ir įvairių matmenų pasirinkimą, kas leidžia įstiklinti įvairių dydžių angas.

Mediniai langai stiklinami dviejų stiklų vienkameriniais stiklo paketais su vienu selektyviniu stiklu , arba trijų stiklų su dviem selektyviniais stiklais dvikameriniais stiklo paketais. Vienkameriniais stiklo paketais stiklinami dažniausiai ploniausi – 68 mm. storio langai.  Storesnio rėmo – 78 mm. langai stiklinami jau dvikameriniais (40 mm. storio) stiklo paketais ir tokie langai yra šilti.            Storiausi – 92 mm. storio rėmų langai  stiklinami tik dvikameriniais stiklo paketais, jų storis- 48 mm. Tokio paketo su dviem selektyviniais stiklais ir „šiltais“ rėmeliais šilumos laidumo koeficientas yra 0,5 (W / m² K) Langų įstiklintų tokiais stiklo paketais  šilumos laidumo koeficientas (priklausomai nuo matmenų ir komplektacijos) yra nuo 0.7( W / m² K)  iki 0,85 (W / m² K). Tokie langai tinkami pasyviam namui.

Durys-langai

Medinių langų ilgaamžiškumui užtikrinti jų išorinė pusė gali būti kaustoma aliuminio profiliais. Kadangi tokių langų išorinė pusė yra pilnai apsaugota nuo atmosferinių veiksnių: lietaus, sniego, ledo, tiesioginių saulės spindulių, todėl jų niekada nereikės perdažyti ir juos drąsiai galima įvardinti  ilgaamžiais langais

Ąžuoliniai langai

Pušiniai langai

Medinių langų gamyba

vivacolor logo tikkutila logo alcro logo Rhenocoll logo