Plastikiniai langai

PLASTIKINIAI  LANGAI  IR  DURYS

Vokiška kokybė vertinama visame pasaulyje. Būtent dėl to mes gaminame plastikinius langus naudodami vokiškus langų rėmų profilius REHAU ir GEALAN. Šiuolaikinės vokiškos technologijos ir inovacijos siekimo dėka mes gaminame  plastikinius langus pačiomis geriausiomis kainomis. Visus langus montuoja mūsų įmonės specialistai, kurie kruopščiai ir tiksliai atlieka kiekvieną darbo etapą.

REHAU LANGAI IR DURYS

REHAU langus gaminame naudodami  3 skirtingus profilius: 4 kamerų Rehau Euro-Design , 5 kamerų Rehau Brillant-Design, bei 6 kamerų Rehau GENEO MD.

 4 kamerų Rehau Euro-Design profiliai  yra 60 mm. storio ir yra naudojamas vidaus pertvarų , balkono stiklinimo langų  ir   kitų langų langų gamybai, kuriems nekeliami aukšti šilumos laidumo reikalavimai. Langai pagaminti naudojant šį profilį stiklinami  vienkameriniais stiklo paketais.

5 kamerų Rehau Brillant-Design profiliai yra 70 mm. storio ir naudojami  pastatams stiklinti, kur keliami aukštesni šilumos laidumo reikalavimai (namams, butams, kotedžams visuomeniniams pastatams) . Langai, pagaminti iš šių profilių, stiklinami tiek vienkameriniais stiklo paketais, tiek dvikameriniais stiklo paketais. Jų spalvinė gama yra plati: 15 medžio imitacijos spalvų, bei daugiau nei 150 spalvų pagal RAL spalvyną. Spalviniai variantai gali būti taikomi ne tik išorės, bet ir langų vidinei pusei.

6 kamerų Rehau GENEO MD profiliai yra 86 mm. storio ir naudojami langų gamybai, kuriems keliami aukščiausi šilumos laidumo reikalavimai: tai langai, tinkantys taip vadinamiems „pasyviems“ namams. Plastikiniai langai pagaminti iš Rehau GENEO MD profilių stiklinami tik dvikameriniais stiklo paketais su dviem selektyviniais stiklais. Plastikinio lango, pagaminto iš Rehau GENEO MD profilio ir įstiklinto dvikameriniu stiklo paketu su dviem selektyviniais stiklais ir su plastikiniais „šiltais“ rėmeliais, kurio šilumos laidumo koeficientas U=0,5 (W / m² K), šilumos laidumo koeficientas yra 0,85(W / m² K). Tokį aukštą šiluminį rodiklį lemia unikali medžiaga RAU FIPRO, iš kurios pagamintas Rehau GENEO MD  profilis. Ši medžiaga labai tvirta, todėl langų nereikia armuoti metalo profiliais, kurie yra didžiausi šalčio laidininkai.  Kadangi Rehau GENEO MD profilis neturi metalinių armavimo profilių, taip vadinamų „šalčio tiltų“ , todėl iš jo pagaminti langai ir yra „šilti“ bei tvirti.

Langų, gaminamų iš Rehau GENEO MD profilių spalvinė gama taip pat yra plati: 15 medžio imitacijos spalvų, bei daugiau nei 150 spalvų pagal RAL spalvyną. Spalviniai variantai gali būti taikomi ne tik išorės, bet ir langų vidinei pusei.

 

 GEALAN LANGAI IR DURYS

GEALAN  plastikinius langus taip pat siūlome iš trijų skirtingų profilių: 3 kamerų Gealan S 3000 , 6 kamerų Gealan S 8000 IQ ir 6 kamerų Gealan S 8000 IQ plus profilių.

3 kamerų Gealan S 3000 profilis yra 62 mm. storio, ir gali būti naudojamas bet kokio tipo pastatuose, įskaitant ir istorinius. Iš šio profilio  pagamintus langus  galima stiklinti  stiklo paketais iki 33 mm. storio nesutapdintose staktos ir varčios plokštumose ir iki 49 mm. storio stiklo paketais sutapdintose staktos ir varčios plokštumose. Tokie langai užtikrina aukštą šilumos ir garso izoliacijos lygį. Profiliai Gealan S 3000 yra patvarūs ir ilgaamžiai.

6 kamerų Gealan S 8000 IQ profilis yra 74 mm. storio ir gali būti naudojamas bet kokio tipo pastatuose. Dėl 6 kamerų ir 74 mm. storio šis profilis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Didelė centrinė profilio kamera skirta didelės apimties plieno armatūrai, kuri garantuoja ypatingą lango stabilumą. Langai, pagaminti iš Gealan S 8000 IQ gali būti spalvoti, arba padengti medžio imitacija.

6 kamerų Gealan S 8000 IQ plus profilis yra 83 mm. storio. Iš šio profilio gaminami langai, kuriems keliami aukšti šilumos ir garso laidumo reikalavimai.  Padidintas rėmo storis suteikia lango konstrukcijai papildomo tvirtumo ir stabilumo, ir leidžia juos  stiklinti trijų stiklų,  44 mm. storio stiklo paketais, todėl tokie langai ir pasižymi aukštu šilumos ir garso izoliacijos lygiu. Klientų pasirinkimui siūloma plati spalvų ir medžio raštų įvairovė.

PLASTIKINIŲ LANGŲ IR DURŲ GAMYBA

vivacolor logo tikkutila logo alcro logo Rhenocoll logo